oferujemy
sprzedaż gotowych projektów

Doświadczeni wieloma przedsięwzięciami, skalą oraz różnorodnością zadań, których się podjęliśmy, możemy pochwalić się dużą ilością zrealizowanych projektów. Przez wiele lat naszej działalności współpracowaliśmy z różnymi klientami, co wielokrotnie zaowocowało pięknymi i funkcjonalnymi projektami.


Zapraszamy do przejrzenia naszego katalogu, gdzie znajdą Państwo projekty budynków mieszkalnych, gospodarczych i usługowych na sprzedaż.

Jeśli zależy Ci na czasie, projekt gotowy jest idealnym rozwiązaniem. Przygotowanie projektu indywidualnego trwa często kilka miesięcy. Gotowy projekt jest już przez nas przeliczony i dopracowany, stąd czas przygotowania kompletnego projektu budowlanego jest dużo krótszy.

Cena projektu gotowego jest niższa od ceny projektu indywidualnego. Projekt gotowy podlega jedynie adaptacji, dostosowaniu go do działki.
Projekt gotowy nie oznacza braku możliwości modyfikacji. Na etapie projektowania możemy wprowadzić drobne przeróbki, tak aby projekt w 100% odpowiadał Twoim potrzebom. Zmiany materiałów, w stolarce okiennej i drzwiowej, układu pomieszczeń, a nawet konstrukcji stropu – to dla nas nie problem.
Jeśli ciężko Ci zwizualizować w głowie dokumentację wówczas możemy przedstawić zdjęcia realizacji naszych projektów– przekonasz się wtedy w rzeczywistości, w jaki sposób to, co widzimy na szkicu, znajduje swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.
Zakupiony u nas projekt gotowy to gotowa, kompletna dokumentacja techniczno-wykonawcza. Budynki zaprojektowane są przez zespół wykwalifikowanych architektów, konstruktorów i instalatorów, masz więc pewność, że są dopracowane w 100%.
jesteś ZAINTERESOWANY?

PRZEJRZYJ NASZ KATALOG!

Papaja

Budynek gospodarczy

Liczi

Budynek gospodarczy

Awokado

Budynek gospodarczy

Ananas

Budynek gospodarczy

Monstera

Budynek mieszkalny

Skrzydłokwiat

Budynek mieszkalny

Gerbera

Budynek mieszkalny

Dracena

Budynek mieszkalny
Projekt domu jednorodzinnego Anturium - Pracownia Projektowa Pazdro

Anturium

Budynek mieszkalny
9/9